top of page

ואלו עדותם של משתמשי הכמוסות שאספנו ברשת

יצחק אביו של ינקי שרון מספר על ה- Purple Caps

זהו סיפורו של יצחק אביו של ינקי שרון,
יצחק הוא אדון מכובד בן 70 שהטבליות הסגולות שינו לו את החיים.
Purple Caps זה קרוב לוודאי תוסף המזון הנכון ביותר לגוף שלנו. להלן הסיפור:
"שמי יצחק, אני מעל גיל 70, לפני כשנה התחלתי להרגיש כאבים בגב וברגליים. הכאבים עם הזמן התחזקו מאוד והפכו לבלתי נסבלים עד כדי כך שביקשתי מספר פעמים שיאשפזו אותי. לא יכולתי לישון בלילות, לא יכולתי ללכת, אפילו לעמוד על הרגליים הפך לקשה מאוד. כל הפעילות שהייתי רגיל לעשות ברגל, נסעתי עם הרכב. עברתי רופאים, אורטופד, צילומים, בדיקות תרופות ומשככי כאבים ולא מצאתי פיתרון. אמרו לי שהגיל עשה את שלו ואין מה לעשות!
עד שיום אחד לפני כ 4 חודשים הבן שלי הצליח לשכנע אותי לנסות את ה Purple Caps. התחלתי לקחת את הקפסולות כל יום, בבוקר ובערב, שני קפסולות בבוקר ושניים בערב לפי המלצתו של בני.
בחודש הראשון והשני לא היה כל שינוי והכאבים נמשכו.
בסוף החודש השלישי התחלתי להרגיש שהכאבים ברגלים פחתו ובגב כמעט ונעלמו. המשכתי לקחת את הקפסולות ובחודש הרביעי כאב הגב נעלם כלא היה וכאבי הרגלים נחלשו וחלפו כמעט לחלוטין. חזרתי לפעילות רגילה, חזרתי ללכת ושוב לישון לילה שלם ללא כאבים."
אבי ממש סבל מכאבים חזקים מאוד בשנה האחרונה ומס' פעמים ביקש להתאשפז כי הוא לא יכול לסבול יותר.
מי שמכיר את אבי מבין שלא היה קל לשכנע אותו להשתמש ב Purple Caps
מי שמכיר אותו גם יודע עד כמה היה קשה לקבל את הסכמתו להקליט את סיפורו ולפרסמו לציבור.
בריאות טובה...

עדות מוצר של דניאל רג'טס על  ה - Purple caps

לפני 5 שנים השגרה שלי הפכה לגיהנום. המצב הרפואי שלי החל להדרדר, 
התחלתי לרדת במשקל, הרגשתי חלש יותר מיום ליום והתחילו כאבי בטן בלתי נסבלים. אחרי אינספור בדיקות ואבחונים שעברתי, אובחנתי כחולה קרוהן - דלקת כרונית שיכולה להיווצר בכל אזור במערכת העיכול מהמעי הדק ועד פי הטבעת. המצב שלי היה כל כך רע  שנאלצתי לעבור טיפול ביולוגי אינטנסיבי דרך זריקות ברגליים לתקופה של מספר חודשים. לצערי הגעתי להמון חדרי מיון ואשפוזים בגלל חוסר היציבות שסבלתי ממנה.

 

בזמן האחרון נחשפתי לתוסף תזונה מדהים ששמו פרפל קאפס

(Purple Caps). 
 

לאחר התייעצות מול דיאטנית קלינית ונתורפתית, ובאישור מכון גסטרו בני ציון שבו אני מטופל החלטתי לנסות אותו. אחרי חודש בלבד של שימוש בפרפל קאפס, הגעתי למצב שבו הכאבים נעלמו כמעט לגמרי !! 
מעבר לכך מרגיש עירני, חזק, ואנרגטי יותר מאי פעם. 


הרופאים ראו שהקפסולות עזרו לי ושהתמונה נראית הרבה יותר טוב בבדיקות הדם והחליטו שאמשיך ליטול אותן! אז כל מי שמכיר לפחות חולה קרוהן או קוליטיס אחד, יודע שהמחלות האלו הן הרבה מעבר לסתם כאבים או חולשה. 
ההשרדות היומיומית עם כל מצבי הרוח המשתנים, הביטחון העצמי והמוטיבציה שיורדים עם הזמן . הם מקשים עליך להגשים את החלומות הכי גדולים שלך.

אז חברים - שתפו את הסיפור שלי. תחשבו לכמה אנשים עם בעיות עיכול אתם יכולים לעזור !  לעדות בפייסבוק של דניאל לחצו כאן או על התמונה.

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
אריה ירקחי, על  ה - Purple caps וההשפעה שלו על הסוכרת

רויטל ביתו של אריה העלתה סטטוס מדהים לפייסבוק בו היא מספרת על השפעה מעולה של  הטבליות הסגולות על אביה חולה הסוכרת. רויטל מספרת שאביה אריה סובל מסוכרת כבר 30 שנה בהם היה נוטל שני כדורים והגיע לשלושה כדורים ובשלב מסויים החל בהזרקת אינסולין על בסיס יומי.

רמת הסוכר אצלו לא התייצבה והיא פעם עלתה ופעם ירדה. למעשה לא היה שינוי משמעותי במצבו.

 

בחודשים האחרונים רויטל נחשפה ל - Purple caps ( פרפל קאפס ) ולטענתה ראתה מה הטבליות עושות לחולי סוכרת והחליטה להציע אותן לאביה. לאחר שלושה שבועות של נטילת ה - Purple caps חל שיפור משמעותי עד כדי כך שע"פ התיאור של רויטל אביה חזר מבדיקות אצל הרופא, ולאחר בדיקת הדם נראה שהתוצאות הדהימו אותם.

 

זו הפעם הראשונה מזה 30 שנה שרמת הסוכר של אביה התאזנה לחלוטין ובנוסף חל שיפור ברמת הכולסטרול בגופו.

אורלי בן שושן - פטריות בעור וה - Purple caps

בעדות מצולמת שהעלתה אורלי בפוסט בפייסבוק, היא מספרת שבמשך שנים סבלה מפטרייה בעור שיצרה לה כתמים ברמות גבוהות עד שהתחילה להרגיש שהיא נראית מנומרת. היא ניסתה תרופות ושמפו מכל מיני סוגים, אולם המצב רק החמיר.

היא הגיעה לפרפלקאפס ותוך שלושה שבועות חל שיפור משמעותי עד כדי החלמה מלאה של העור.

 

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
פציעתו של יקיר מרכיבת אופניים וה - Purple caps

תודה ליקיר על השיתוף המדהים! שמח מאוד שיכולנו לעזור לך !!😊😊 רפואה שלמה ומהירה ביותר!!!

8.4.2016
לפני כ-3 שבועות כשנסעתי באופניים, נשברה לי הפיקה בברך, וקרעתי את הרצועה הצולבת והמיניסקוס... היו לי כאבים בלתי נסבלים, וקבלתי מרופאים תרופות, שמכילות בין היתר מורפיום, כדי שאני אצליח לישון בלילה... גיליתי שזה לא משפיע עליי, ומרוב כאבים לא הצלחתי לישון.
התחלתי להשתמש בפרפל קאפס, ותוך כמה ימים אני שמח להגיד שאני ישן מעל ל-5 שעות רצוף בלילה בלי כאבים. אם אתם מכירים אנשים אחרים שסובלים מכאב, ספרו להם על המוצר הזה, הם יגידו לכם תודה

 

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
תדהר שסבל מאקנה וה - Purple caps

במשך חודשים התלבטתי אם לשתף, לא לשתף, ובסוף החלטתי שהמבוכה על פרסום התמונות האלו היא מזערית לעומת מה שזה יכול לתת לאנשים. למי שלא יודע, בערך מכיתה ו' התחילו לי פצעי בגרות. כולנו מכירים: נקודה פה, נקודה שם, בתקופה ההיא זה לא היה רציני, אבל לילד עם ביטחון לא משהו זו היתה סטירת לחי לדימוי העצמי. מפה לשם זה נהיה כדור שלג שהתגלגל במהירות, ומשבוע לשבוע המצב החמיר. ניסיתי למרוח הכל: ממוצרי קוסמטיקה יוקרתיים, עד אבוקדו (!) עם שמן "משהו" מעורבב עם גרגירי "משהו" אחר. לקחתי כדורי אנטיביוטיקה ואפילו שתיתי כל יום בקבוק מוזר של משקה לא סימפטי לניקוי הדם. כלום לא עזר. הדבר היחיד שלא הייתי מוכן לקחת זה רואקוטן. הביטחון שלי ירד לרצפה; הרגשתי מבוכה בחברת אנשים. לא הרגשתי בנוח לצאת עם חברים, שלא לדבר על מצב עם בנות. במפגשים משפחתיים הייתי בטוח שכולם מתמקדים לי בפרצוף, ומצב הרוח שלי נהרס לשעות מכל הערה חסרת טקט של דוד.
כשסיפרו לי על הפרפל קאפס כבר הייתי די סקפטי בנוגע למוצרי בריאות ותוספי תזונה, ז"א, כולנו כבר יודעים שכל שעתיים וחצי יוצא איזה "תוסף תזונה חדש שמעלים תוך דקה וחצי כל הפרצוף ועל הדרך מסדר את האף לצד ימין..(!!)"
אבל בשלב שאתה נואש אתה כבר מוכן לנסות הכל, אז אחרי מחשבה אמרתי יאללה, בוא ננסה. תוך חודשיים וחצי החיים שלי השתנו. הביטחון גבר, הרגשתי רגוע נינוח ובטוח בחברה, הרגשתי ביטחון להפתח עם אנשים, והפסקתי לדמיין מבטים של אנשים על הפרצוף שלי. בקיצור, אני מאושר עם עצמי ועם מי ומה שאני. מצורפת תמונה, אני מניח שתזהו לבד מה לפני ומה אחרי. אם אתם מכירים מישהו שזה יכול לעזור לו, בחייאת, תראו לו. מגיע לו

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
אלמה, דלקת הפרקים שלה וה - Purple caps

אלמה סבלה במשך שנים מדלקות פרקים נדירות שרק הולכות ומחמירות. שנים שהיא לא הייתה מסוגלת לתפקד נורמלי. כאבים כל הזמן, לא מצליחה לישון בלילה. בקיצור סיוט. היא חיפשה פיתרון בכל מקום, רפואי, טבעי, פרופסורים מהארץ ומחו״ל ושום דבר לא עזר.
לפני שלושה חודשים אלמה החלה להשתמש בפרפל קאפס שזה תוסף תזונה. חודש אחרי זה חזרה לישון נורמלי, חודש אחר כך הצליחה ללכת ברגל לעבודה והשאירה את האוטו בבית...
אולי זה לא נשמע הרבה אבל מי שמכיר את המחלה הזאת מבין שזה ממש שינה לה את החיים!!!
אז אם אתם יודעים על מישהו שסובל מדלקות כאלה, ספרו לו על הפרפל קאפס, הוא יגיד לכם תודה.

 

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
שירי ציון סידס, על  ה - Purple caps

שירי ציון המדהימה, תודה ענקית על העדות המרגשת הזו:
"היי חברים, ב 5 שנים האחרונות חייתי בפחד שמא אקבל אירוע מוחי או חס וחלילה אי ספיקת לב כי סבלתי מלחץ דם גבוה 140/105. טופלתי בכדורים (אקספורג׳) שאיזנו לי את לחץ הדם.
לפני כשלושה חודשים הכרתי את המוצר המדהים שנקרא פרפל קאפס והפסקתי עם אקספורג׳ לחלוטין. 
לחץ הדם שלי היום תקין ועומד על 116/81.
אם אתם מכירים מישהו שסובל מיתר לחץ דם, תעשו את המצווה ותספרו לו
על פרפל קאפס - לי זה שינה את החיים!!!"

שירי ציון סידס מעידה על הפרפל קאפס - Purplecaps
אבי שגיא מכרמיאל, על  ה - Purple caps והסבוראה.

שיפור במצב סבוריאה על הפנים
"סבלתי מלחץ דם מאוד גבוה ברמה של סכנת חיים. כתוצאה מתרופה להורדת לחץ דם שנטלתי התפתחו אצלי תופעות לוואי חמורות, סבוריאה על הפנים עם אדמומיות חזקה, לחץ תוך עיני, חוסר מיקוד, חוסר אנרגיה ברמה קיצונית, שינה לא רציפה ועוד תופעות. לאחר שימוש של 6 ימים בקפסולות עם האוניה דה גאטו של ערכת ה PURPLE הסבוריאה נעלמה ולאחר מספר ימים נוספים האדמומיות בפנים ירדה ב 80%. לאחר שימוש של 3 שבועות כל התופעות לוואי מהתרופה להורדת לחץ דם נעלמו, האנרגיות חזרו והכי חשוב - לחץ הדם ירד ל 140/85 וממשיך במגמת ירידה."
אבי שגיא, כרמיאל.

לעדות שלו בפייסבוק
 

bottom of page