• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon
  • Instagram

את הגוף שלנו יצרה מערכת עליונה מאיתנו והיא גם סיפקה את הכלים לשמירה עליו - מערכת הטבע.

Yoga Practice

 הגוף שלנו הוא מכונה משומנת היטב

והוא יודע לטפל בכל מחלה קיימת כמעט לחלוטין. בגוף שלנו ישנו מנגנון יעיל וחכם מאין כמותו באף מקום ובאף טכנולוגיה בעולם. המנגנון המורכב הזה נקרא - "מערכת החיסון"

 

אז למה כולנו חולים במחלות שכוחות מרפא?

הבעיה המרכזית היא מודעות, אנחנו גדלים לתוך סביבה מזוהמת, סביבה תעשייתית, נהנתנית המספקת את תשוקותינו המידיות. אנו מייצרים אוכל מהיר בשילוב כימיקלים מסרטנים ומזהמים. רכבים שמזהמים את האוויר במתכות כבדות. חומרי ניקוי וחומרי הדברה מסוכנים, האדם מייצר לעצמו תרופות כימוטראפיות שמחסלות אותנו בקצב מבוקר, אנו נמצאים בסטרס מטורף במרוץ אחר החיים, מה ששוחק ומחליש אותנו נפשית, אולם ידוע לנו שגוף בריא חייב נפש בריאה. אבל כדי שתהיה נפש בריאה, צריך שהגוף יהיה בריא קודם. לכן עלינו לעזור לגופנו לקבל את מה שהטבע יודע לתת לנו, את השמן הנכון לגוף שלנו, את התשובה הטבעית לכל תחלואותינו ולחזק את המערכת המדהימה שלנו הריי היא "מערכת החיסון" אנו יכולים לחזק אותה בעוצמות גבוהות עד העשויות לסייע בריפוי או הקלה כאשר מדובר במחלות קשות  מאד בינהן הסרטן. 

התכונות של הטבליות הסגולות - Purple caps

פרפלקאפס אקסטרים ישראל.png

 הטבליות הסגולות מכילות בתוכן רכיבים מקבוצת מזונות העל.

מזונות על הינם רכיבים 100% טבעיים, מה שמשפר באופן קריטי את תפקוד הגוף ומחזק את המערכת החיסונית שלנו לאין שיעור.

קראו את המאמרים באתר - all-natural שמספר את ההיסטוריה של הצמח הפלאי הזה - ציפורני החתול - אוניה-דה-גאטו הפלא הגדול בטבליות הוא המיצוי האדיר של מזון העל שפותח אחרי  שמונה שנות מחקר בהם הצליחו להוציא מיצוי מצמח מיוחד שגדל בעיקר ביערות גשם שונים בעולם והוא מוכר בשמו - האוניה-דה-גאטו - הצמח שמגן בפני זיהומים.

תמצית האוניה-דה-גאטו תורמת בתיקון ה - DNA שניזוק ומסייעת בשיפור נזקים תאיים בתוך הגוף. בתקופה של יותר מ - 15 שנים ולמעלה 

מ - 25 מחקרים מסביב לעולם מצאו שהמרכיב המיוחד הזה הוא הרכיב הטבעי היחיד והמוכח שמסייע בתיקון נזקים ב - DNA. לכן גם רשמו עבורו הרבה פטנטים.

התיקון כולל בתוכו השפעות אנטידלקתיות, חיזוק המערכת החיסונית לאין שיעור ותועלת מיוחדת נגד גידולים שונים ביניהם סוגים שונים של גידולים סרטניים.

מתקן נזקים מקרינת השמש, קמטים בעור, כתמים עוריים, תורם רבות בבניית השריר ומתאים במיוחד לספורטאים. האוניה דה גאטו משפר את איכות השינה, מגביר את האנרגיה ומשפר את הריכוז ואיכות המחשבה. 

 

הגוף שלך הוא מנוע ייחודי, יש לשמור עליו

הגוף שלנו הוא מכונה משומנת היטב.jpg

 תארו לכם מנוע של רכב שמישהו מזג לתוכו שמן חמניות במקום שמן מנועים מתאים, מה יקרה למנוע הזה, מה יעלה בגורלו?


דמיינו שהגוף שלכם הוא אותו מנוע והוא צריך שמן טבעי, כזה שהטבע מעניק לכם, אבל במקום זה אתם לוקחים תרופות העשויות כימיקאלים, תרופות ניסיוניות, אוכלים מלא שטויות וג'אנקפוד. מה יעלה בגורלכם?


תארו לכם שיש לכם מחשב והכנסתם לו תוכנה שלא יודעת לתקשר עם העולם, מה יקרה אז?

דמיינו שהמערכת החיסונית שלכם לא יודעת לתקשר עם החלבונים הנכונים בגוף, ואז נוצרות מחלות שונות כגון סרטן, אקנה, נשירת שיער, דלקות ושלל מחלות שהפכו להיות שכיחות. 

 

עכשיו שאתם מבינים, קבלו החלטה לתקן את התקשורת הזו בין מערכת 

חיסון שלכם לאותם החלבונים הנמצאים במוח.  

 

החליטו לחזק את המערכת החיסונית ולחשוף לחלבונים הטובים את המחלות ולגרום להם לטפל במחלה ולחסל אותה. עכשיו אתם עשויים להרגיש בריאים יותר. 

פרפל קאפס מחירים - Purple caps

מחיר.jpg

הטבליות הסגולות מיובאות ישירות מארצות הברית ואין אפשרות לרכוש אותן בישראל, לכן הזמנת המוצר מורכבת ואורכת זמן, ביצוע הזמנה יהיה בשלבים.

מחיר לקופסא עם 60 טבליות המספיקה בד"כ לחודש עומד על 97.35$, כאשר מיבאים את המוצר לישראל, המחיר מומר בתוספת עמלות ועלויות משלוח והוא מורכב כך: 81.60$  + 15.75$ למשלוח בדואר לסניף הדואר הקרוב אליכם - דהיינו: 97.35$ שהם כ - 331

צרו קשר ונחזור אליכם

הזמנה טלפונית בלבד 054-6730006 שרון - ראו גם

banner-purple-caps1.jpg

​כל התכנים באתר זה מובאים מתוך סיפורים אישיים ואמיתיים של אנשים שהסכימו לחשוף עצמם במטרה לסייע לאחרים ויש לייחס למידע באתר כאינפורמטיבי בלבד ולא מחייב. המוצר עצמו איננו תרופה ואין הדברים המובאים באתר מהווים כתחליף לייעוץ עם רופא בשום אופן. יחד עם זאת, כל האמור באתר מובא מעדויות מוחשיות, מאמרים מפורסמים וידע רפואי שנלקט מרשת האינטרנט ושאיננו מהווה בשום אופן יעוץ מקצועי או הכוונה מקצועית אם כי רקע הקיים ברשת האינטרנט כולה. נשים בהריון וילדים מתחת לגיל 14, חובה להתייעץ עם רופא המשפחה.

להזמנה טלפונית חייגו 054-6730006 - שרון.  אמצעי התשלום - ויזה או מאסטרכארד.

ט.ל.ח (איש אינו חף מטעויות, אם מצאתם טעות באתר, נודה לכם על עדכוננו טלפונית)

מוצרי איכות נוספים בקטגוריה

מוצרי קוסמטיקה הטובים בעולם שלא נוסו על בעלי חיים, מוצר טבעי
DSC2484_pp-681x1024.jpg
פיוז'ן, משקה חלבונים מהצומח מעולה למתאמנים ולדיאטות
פיוזן שני הטעמים חזית ושקיות שקוף.png
אינדיגו קופסה ברקע שקוף לכל השימושים בינ
GO99 תוסף תזונה אבקות צמחים, ויטמינים וחיידקים פרוביוטיים
go99 בקבוק3.png
אינדיגו משקה אנרגיה מצמחים לאנרגיה ממושכת ללא כימיקלים
website_logo_solid_background.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now