גם בליגות הנוער בכדורגל וגם בליגות בכירות יותר, מאמנים בכירים רוכשים את האינדיגו כדי לשפר את יכולות השחקנים באופון טבעי, ללא כימיקלים וללא חומרים משמרים. הכדורגל הישראלי משתדרג.

עוד מוצר איכותי מבית בי היפ העולמית, חברה המייצרת תוספי תזונה מקבוצת מזונות העל. בהיפ שמה לדגל את איכות השירות והאספקה המהירה של מוצריה, כל הזמנת אינדיגו משקה האנרגיה שמשגע את המדינה תגיע אלייך עם שליח עד בית. אינדיגו ישראל משווק מוצרי איכות מבית Bhip העולמית. להמלצות על המוצר צפו בקטעי הוידאו שבאתר הרשמ

www.indigoisrael.co.il

האינדיגו הינו תוסף תזונה המכיל ויטמינים ומינרלים המסייעים בתחושת העירנות, מפקסים ומעצימים את פעילות הגוף. האינדיגו מגיע ללא תוספת סוכר וללא גלוטן, תחת פיקוח לפי תקן GMP של שירות המזון

המשקה המדהים הזה מכיל אנטיאוקסידנטים ( נוגדי חמצון ), נלחם ברדיקלים חופשיים, ויטמין C, ויטמין B12, חומצות אמינו,

נוגדי חמצון רבי עוצמה שנמצאים בתערובת, מסייעים להגן על הגוף מפני פגיעת רדיקלים חופשיים, בזמן שתמציות טבעיות מצמחים מגבירות את חילוף החומרים ומקצרות את זמן התאוששות הגוף.

מזונות על (SUPER FOODS) ששולבו בנוסחה היחודית הופכים את INDIGO להרבה יותר ממשקה אנרגיה.


אינדיגו משקה האנרגיה מכיל בתוכו מזונות על מהצמחים שלהלן:
Amino Acid Blend, Guarana, Maca Root, Ginseng, B12, Acai, Goji Berry and Green Tea. ויטמין C, ויטמין B3 (ניאצינאמיד), ויטמין B12 (ציאנוקובלמין), חומצה פולית, וויטמין B6. 

גם בכדורגל

גם מאמני קבוצות כדורגל קונים אינדיגו
לשחקנים שלהם...

like.png
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now